Nauka

Wyrosnąć z psychologii

„Wielu psychoterapeutów to ignoranci i naciągacze niebezpieczni dla naszego zdrowia i życia.” https://tygodnik.tvp.pl/36489147/wielu-psychoterapeutow-to-ignoranci-i-naciagacze-niebezpieczni-dla-naszego-zdrowia-i-zycia

Teza sformułowana przez autora jest fałszywa, ponieważ wynika z niej, że istnieje dobra psychologia i dobrzy psycholodzy.

Z naszej perspektywy, mamy tu na myśli niewidoczną, dlatego nierozumianą i niedostrzeganą przez zwykłych ludzi, wojnę duchową, która toczy się w umyśle każdego człowieka (dlatego nikt jej nie widzi), sprawa wygląda zupełnie inaczej. Psychologia to nauka, która została stworzona w przestrzeni materialnego umysłu.

Dlatego więc, bez względu na to jak bardzo wykształcony jest psycholog, jego działanie zawsze prowadzi do wzmocnienia osobowości.

Wzmocniona osobowość = osłabiona ludzka dusza.

W tym sensie materialna psychologia i pokrewne jej dziedziny niszczą rdzeń duchowości człowieka. Jest nim dusza i duch człowieka. Nie jesteśmy przeciwnikami psychologii, ponieważ nasza perspektywa jest niedualna = wszystko jest po coś. Psychologii warto doświadczyć, ale potem trzeba z niej wyrosnąć. Tylko w ten sposób można otworzyć się na magiczny świat, realnych rozwiązań, magicznego Ducha.

Robert Wyszyński

© FTC Harvest School – https://school.ftc.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *